Produkty

Producenci

Promocje

Wielka draka w małym mieście: Fuchy na boku

Wielka draka w małym mieście: Fuchy na boku 181.33 PLN

Kati kocia opiekunka. (Nie)najlepsze przyjaciółki KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI I KOLOROWANKI Książeczki


UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.
Kati kocia opiekunka. (Nie)najlepsze przyjaciółki
Cena
29.07 PLN
Producent
W koszyku:

  • dostępność: do 72 h roboczych od momentu potwierdzenia (co to oznacza?)
  • ilość dostępna: 19 *
autor: Colleen AF Venable, Stephanie Yue, Joanna Kończak
opis wydania: Strony: 224, Format: 204x149 mm
rok wydania: Rok wydania: 2024

Poznajcie Kati - kocią opiekunkę.

Niektórzy bohaterowie mają peleryny Kati ma koty!

Superzłole, drama pomiędzy przyjaciółkami oraz ekipa kotów o nadzwyczajnych umiejętnościach. "Kati - kocia opiekunka" stanie się twoją ukochaną powieścią graficzną!

- YAYOMG.com

Kati uwielbia jeździć na desce z ekipą Laskółek i być pomocnicą superbohaterki. Ale kiedy zaczyna się nowy rok szkolny, sprawy przyjmują nieciekawy obrót. Ktoś podszywa się pod Myszycielkę, by popełniać straszliwe zbrodnie, Beth ma chłopaka, którego wszędzie ze sobą zabiera (brrr), a trening umiejętności potrzebnych podczas śmiałych akcji nie idzie tak, jak Kati by oczekiwała. Do tego pokłóciła się z wszystkimi przyjaciółkami. Naprostowanie nieporozumień będzie cięższe od najtrudniejszych deskorolkowych sztuczek! Ale ta dziewczyna ma do pomocy 217 nie całkiem zwyczajnych kotów!

Czy Kati zdoła oczyścić dobre imię Myszycielki, ujawnić, kto naprawdę jest łotrem, i stać się pomocnicą (oraz przyjaciółką), jaką zawsze pragnęła być?

Colleen AF Venable dorastała w Walden w stanie Nowy Jork. Jest wieloletnią miłośniczką i twórczynią komiksów oraz rolkarką. Zaprojektowała wiele nagradzanych powieści graficznych, jest autorką licznych picture booków oraz serii detektywistycznej dla dzieci "The Guinea Pig Pet Shop Private Eye". Znalazła się w finale nagrody National Book Award ze swoją debiutancką powieścią graficzną dla nastolatków "Kiss Number 8". Jedyna rzecz, którą kocha bardziej od komiksów, to ratowanie zwierzaków. Pracuje jako doradczyni adopcyjna w schronisku i marzy, by pomagać stworzeniom na całym świecie. Mieszka na Brooklynie w Nowym Jorku ze swoimi królikami, Tuckiem i Cher.

Stephanie Yue dorastała w Atlancie, Pekinie i Hongkongu. Jest miłośniczką komiksów, adeptką sztuk walki (ma czarny pas w kung-fu) i podróżuje po świecie motocyklem. Ilustruje serię detektywistyczną dla dzieci "The Guinea Pig Pet Shop Private Eye" i liczne picture booki. Obecnie dzieli swój czas między Hongkong, San Francisco, Lizbonę i Boston.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

id=4951539 ean=9788310140715

Nowości

Kiedy potrzebuję ciszy

Kiedy potrzebuję ciszy 34.73 PLN

Wyprzedaż

Spinner metalowy dwuskrzydłowy w metalowym pudełku

Spinner metalowy dwuskrzydłowy w metalowym pudełku 6.77 PLN

Polecamy

Klocki 'mini waffle' 140 el. (5906737902134)

Klocki 'mini waffle' 140 el. (5906737902134) 79.03 PLN

Dane właściciela

"OSKAR" P.H.U.P.
Jarosław Szatko
ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław

Telefon: +48 71 351 98 44

zabawki@zabawki.pl

PRZELEWY KRAJOWE:

mBank
Nr konta: 74 1140 2004 0000 3102 7441 6153


PRZELEWY ZAGRANICZNE:

EUR: PL51 1140 2004 0000 3012 0465 5249
PLN: PL74 1140 2004 0000 3102 7441 6153
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK