Produkty

Producenci

Promocje

Pagan: Bliskie spotkania

Pagan: Bliskie spotkania 36.23 PLN

CASS FILM Naprasowanki Termo Naklejki na Ubrania Dinozaury KREATYWNE Zestawy kreatywne


UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.
Naprasowanki Termo Naklejki na Ubrania Dinozaury
Cena
19.02 PLN
Producent
W koszyku:

  • dostępność: do 72 h roboczych od momentu potwierdzenia (co to oznacza?)
  • ilość dostępna: 14 *
rok wydania: ,233x149 mm

Naprasowanki, Naplamki, Termo Naklejki na Ubrania DTF - Dinozaury 2

Wspaniały sposób na celebrowanie fascynacji Dinozaurami wśród dzieci. Twórczy i angażujący sposób wprowadzenia dziecka w prehistoryczny świat dinozaurów.

Naprasowanki, naplamki, naklejki na gorąco to profesjonalny produkt do użytku w domu. To ozdobne aplikacje, wzory lub grafiki wykonane na specjalnej folii, które można w prosty sposób przenieść na tkaninę za pomocą żelazka lub prasy termicznej. Proces ten pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruków, które są trwałe, elastyczne i odporne na wielokrotne pranie. Świetnie sprawdzają się jako ozdoba lub łatka zakrywająca niespieralne plamki lub drobne uszkodzenia. Dzięki rewolucyjnej metodzie druku DTF możliwe jest tworzenie trwałych i precyzyjnych nadruków na różnych rodzajach materiałów, od bawełny po poliester.

Wytnij wybrany przez ciebie wzór, umieść w dowolnym miejscu, przyprasuj i ciesz się wspaniałą ozdobą.
Arkusz o rozmiarach 14,5 cm x 19,5 cm zawiera 7 aplikacji.
Wymiar największego dinozaura ok. 7,5 cm * 7 cm
Możliwość tworzenia kompozycji poprzez dowolne łączenie kilku elementów z arkusza.
Idealne do ozdabiania koszulek, bluz, poduszek, toreb, itp.
Wzór drukowany systemem DTF dzięki czemu:
Grafika zachowuje swoją jakość i wygląd nawet po rozciągnięciu materiału.
Jest trwała i odporne na wielokrotne pranie i rozciąganie.
Umożliwia przenoszenie skomplikowanych grafik z drobnymi detalami.
Metoda pozwala na przeniesienie druku na praktycznie wszystkie rodzaje materiałów.
Naprasowanki są bezpieczne dla dzieci - tusze do druku posiadają certyfikaty OEKO-TEX(R) Standard 100 Global Organic Textile Standard (GOTS).
W transferach DTF wykorzystywane są atramenty na bazie wody, które powszechnie uważane są za bardziej ekologiczne niż atramenty rozpuszczalnikowe stosowane w innych metodach druku.

Instrukcja aplikacji w warunkach domowych:
Wyczyść i wyprasuj materiał, na którym chcesz umieścić nadruk.
Umieść nadruk w wybranym miejscu. Miejsce nadruku ma być na twardej powierzchni.
Przyłóż papier pergaminowy (papier do pieczenia).
Przyłóż żelazko (ok. 150 stopni, bez pary) i delikatnie przez 15 do 20 sekund przyciskaj do aplikacji (nacisk średni). Starannie dociśnij brzegi nadruku.
Ściągnij papier pergaminowy i odczekaj 2-3min aż nadruk ostygnie, a następnie delikatnie i bardzo powoli odklej folię z nadruku.
Jeśli nadruk nie trzyma się, przyłóż papier pergaminowy i dociśnij jeszcze raz przez 10-15 sekund.
Uwaga: wgrzanie jest trwałe. Nie ma możliwości poprawienia.

Kategoria wiekowa: 3+.

Uwaga: Używać zgodnie z przeznaczeniem. Stosować tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Stosowanie żelazka może powodować oparzenia. Małe elementy, możliwość zakrztuszenia. Nie stosować na skórę. Zachowaj ostrożność przy zdejmowaniu folii transportowej - odczekaj aż ostygnie i rób to powoli, żeby uniknąć uszkodzeń nadruku.
Pielęgnacja: Prać na lewej stronie, w temperaturze do 30C. Nie stosować suszarki bębnowej. Nie stosować silnych detergentów ani środków wybielających. Zawsze prasować po lewej stronie w temperaturze max 150 stopni.
Porada: Jeśli chcesz umieścić kolejną naprasowankę obok już naklejonej, przykryj papierem do pieczenia poprzednią, aby uniknąć prasowania bezpośrednio po już naklejonej.

id=5428594 ean=5905116014284

Nowości

Kalendarz 2026 A5 książkowy dzienny wymienny wkład

Kalendarz 2026 A5 książkowy dzienny wymienny wkład 62.37 PLN

Wyprzedaż

Pacynka gumowa Lew /Tygrys na rękę 25cm

Pacynka gumowa Lew /Tygrys na rękę 25cm 12.18 PLN

Polecamy

Clementoni Ciało ludzkie (60249)

Clementoni Ciało ludzkie (60249) 80.13 PLN

Dane właściciela

"OSKAR" P.H.U.P.
Jarosław Szatko
ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław

Telefon: +48 71 351 98 44

zabawki@zabawki.pl

PRZELEWY KRAJOWE:

mBank
Nr konta: 74 1140 2004 0000 3102 7441 6153


PRZELEWY ZAGRANICZNE:

EUR: PL51 1140 2004 0000 3012 0465 5249
PLN: PL74 1140 2004 0000 3102 7441 6153
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK