Produkty

Producenci

Promocje

Piosenki o dziewczynie. Tom 1

Piosenki o dziewczynie. Tom 1 26.86 PLN

Być uczniem Jezusa. Edukacyjna gra przygodowa MULTIMEDIA


UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.
Być uczniem Jezusa. Edukacyjna gra przygodowa
TOWAR JEST NIEDOSTĘPNY !!!
(Co to oznacza?)
Cena
44.32 PLN
Producent
W koszyku:

autor: praca zbiorowa
opis wydania: Format: 21x27 cm
rok wydania: Rok wydania: 2010, oprawa: pudełko
Nowa gra pt.`Być uczniem Jezusa` zaprasza do przeżycia pasjonującej przygody w świecie pierwszych chrześcijan. Przenosi w miejsca, w których kilkadziesiąt lat wcześniej żył i nauczał Jezus Chrystus. Można tu spotkać gorliwych wyznawców Jezusa, jak i tych, którzy pragną zaszkodzić rodzącym się wspólnotom chrześcijan. Kilka osób spotkało Jezusa osobiście. Opowiada o Nim na przykład sędziwa staruszka o imieniu Maria Magdalena (głosu użyczyła jej aktorka Alina Janowska). Ich wskazówki i rady są cenne dla gracza, który otrzymuje tutaj szczególnie ważną misję. Jego zadaniem jest dostarczenie listu apostoła św. Pawła do jednej z gmin chrześcijańskich. Na jego drodze pojawiają się liczne zadania. Jedne z nich przybliżają ważne i piękne treści Ewangelii, a inne związane są z ludźmi oczekującymi na pomoc i ukazanie im prawdy o Jezusie.
Gra przybliża kulturę, tradycję i życie codzienne ludzi żyjących za czasów pierwszych chrześcijan. Przy jej opracowywaniu wykorzystano zdjęcia Ziemi Świętej (by jak najlepiej przedstawić krajobraz i klimat miejsc, w których rodziły się pierwsze wspólnoty chrześcijańskie), a także stworzono tysiące trójwymiarowych obiektów oddających architekturę, przedmioty i postacie z początku I w.n.e.
Gra ukazuje, jak mogły wyglądać np.: synagoga, rynek, łaźnia, kuźnia, zakład ciesielski, zakład garncarski, dom celnika, obrzeża miasta, cysterna, domy bogatych i biednych, a także dziesiątki innych miejsc. Podczas gry nie tylko można zobaczyć dawną Palestynę, ale także dużo się o niej dowiedzieć. Do wielu przedmiotów, miejsc i postaci dołączono ramki (pojawiające się po najechaniu na nie kursorem myszki), a w nich mnóstwo informacji i ciekawostek dotyczących świata starożytnego. W ten sposób omówione zostały zarówno tematy religii, prawa, obyczajów i edukacji, jak i fauny, flory, klimatu Ziemi Świętej, czy życia codziennego: ubiorów, posiłków, pracy i wypoczynku ówczesnych ludzi.
Oprócz walorów edukacyjnych program oferuje też doskonałą rozrywkę. W grze występuje mnóstwo akcentów humorystycznych i niespodziewanych zwrotów akcji. Można tu spotkać nietuzinkowe, przezabawne postaci: kowala mówiącego tylko wierszem, pociesznego pana Asafa `profesjonalnego farmaceutę`, który każdemu próbuje wcisnąć jakieś ziółko, przygłuchą babcię, zamierzającą wsadzić gracza do więzienia, czy wesołego akwizytora oferującego wykałaczki, pióro kaczki i matę słomianą `mocny i twardy sen`. Rynek multimediów obfituje dziś w gry nie wymagające myślenia i pełne przemocy. Gra `Być uczniem Jezusa` jest dla nich przeciwwagą. Pokazuje, że można przed komputerem spędzić czas w sposób mądry i dobry, a przy okazji doskonale się bawić.
id=1860070 ean=9788392380078

Nowości

Maskotka Sójka euroazjatycka z dzwiękiem

Maskotka Sójka euroazjatycka z dzwiękiem 59.10 PLN

Wyprzedaż

Pacynka gumowa Lew /Tygrys na rękę 25cm

Pacynka gumowa Lew /Tygrys na rękę 25cm 12.18 PLN

Polecamy

Klocki 'mini waffle' 140 el. (5906737902134)

Klocki 'mini waffle' 140 el. (5906737902134) 79.03 PLN

Dane właściciela

"OSKAR" P.H.U.P.
Jarosław Szatko
ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław

Telefon: +48 71 351 98 44

zabawki@zabawki.pl

PRZELEWY KRAJOWE:

mBank
Nr konta: 74 1140 2004 0000 3102 7441 6153


PRZELEWY ZAGRANICZNE:

EUR: PL51 1140 2004 0000 3012 0465 5249
PLN: PL74 1140 2004 0000 3102 7441 6153
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK